Új jelszó kérése

Termékajánló

Pénznem váltás

Nyelv váltás

MagyarEnglish

Google PlusOne

Fogyaszto barat

Menedzselhető ethernet switch

 Fő kategória >Ipari Ethernet Eszközök >Switchek >Menedzselhető ethernet switch

Sorrend:

Korenix JetNet 4006 (1322)   [rendelhető]
Korenix JetNet 4006
6-port Lite Managed Switch 
Raktárkészlet:  0 db
78 021 Ft+ÁFA (99 087 Ft)
Korenix JetNet 4006f-m (1323)   [rendelhető]
Korenix JetNet 4006f-m
4+2F Lite Managed Switch, w/2 Multi Mode ports 
Raktárkészlet:  0 db
110 989 Ft+ÁFA (140 956 Ft)
Korenix JetNet 4010 (1325)   [rendelhető]
Korenix JetNet 4010
7+3-port Web-Managed Ethernet Rail-Switch, w/3 ports Combo 
Raktárkészlet:  0 db
125 773 Ft+ÁFA (159 731 Ft)
Korenix Jetnet 4508 (417)   [rendelhető]
Korenix Jetnet 4508
8-port Managed Ethernet Rail-Switch 
Raktárkészlet:  0 db
137 230 Ft+ÁFA (174 282 Ft)
Korenix JetNet 4006f-s (1324)   [rendelhető]
Korenix JetNet 4006f-s
4+2F Lite Managed Switch, w/2 Single Mode ports 
Raktárkészlet:  0 db
147 985 Ft+ÁFA (187 941 Ft)
Korenix JetNet 4510 (1326)   [rendelhető]
Korenix JetNet 4510
7+3-port Managed Ethernet Rail-Switch, w/3 ports RJ45/SFP Combo 
Raktárkészlet:  0 db
155 377 Ft+ÁFA (197 329 Ft)
Korenix Jetnet 4508-m (415)   [rendelhető]
Korenix Jetnet 4508-m
6+2F Managed Ethernet Rail Switch w/ two Multi Mode ports 
Raktárkészlet:  0 db
184 982 Ft+ÁFA (234 927 Ft)
Korenix Jetnet 4508-s (416)   [rendelhető]
Korenix Jetnet 4508-s
6+2F Managed Ethernet Rail Switch w/ two Single Mode ports 
Raktárkészlet:  0 db
229 370 Ft+ÁFA (291 300 Ft)

Sorrend: