Tápegység MEAN WELL SP-200-12 200W/12V/0-16A
-60%
rendelhető
Raktárkészlet: 21 db
Kezdete: 2024.12.29   Vége: 2026.12.31
Akcióból hátralévő idő:
Kimeneti feszültség:
12V
Teljesítmény:
200 W
Tokozás Jellege:
Fém tokozott
Zavarszűrés:
PFC
Típus:
SP
Egykimenetes kapcsolóüzemű tápegység PFC szűrővel Vin: 230 VAC, Vout: 12 VDC, P: 200 W (0-16A), 199 x 99 x 50 mm (L x W x H)