LED tápegység MEAN WELL PLP-30-24 30W/24V/0-1,3A
-46%
rendelhető
Raktárkészlet: 3 db
Kezdete: 2023.01.01   Vége: 2026.12.31
Akcióból hátralévő idő:
Egykimenetes, tokozatlan Mean Well tápegység , PFC szűrős, Vin: 90-264 VAC / 127-370 VDC, Vout: 24 VDC (0-1.3 A), P: 30 W, méretek: 101.6 x 50.8 x 25 mm (L x W x H), áramgenerátoros és feszültséggenerátoros üzemmódban is használható