Tápegység MEAN WELL LPH-18-12 18W/12V/0-1,5A
rendelhető
Raktárkészlet: 1575 db
Kimeneti feszültség:
12V
Teljesítmény:
18 W
Felhasználás Jellege :
Feszültséggenerátoros
Tokozás Jellege:
Műanyag tokozott
Zavarszűrés:
Non PFC
Típus:
LPH
!!! KUPONKÓD: atysco30
Megrendeléskor írja be a kedvezményért!
Egykimenetes Class 2 tápegység LED alkalmazásokhoz. Vin: 180-264 VAC, Vout: 12 VDC (0-1,5A), P: 18 W, 140 x 30 x 20 mm (L x W x H), IP 67