MEAN WELL A301-100-F3
rendelhető
Raktárkészlet: 1 db
MEAN WELL A301-100-F3
12V DC-AC inverter Vin: 10-15 VDC, Vout 230 VAC/50Hz , P: 100 W, 170 x 65 mm (L x W x H) Beépített USB