Adapter AC-DC GS60A24-P1J
-50%
rendelhető
Raktárkészlet: 4 db
Adapter AC-DC GS60A24-P1J
Kezdete: 2025.07.18   Vége: 2026.12.31
Akcióból hátralévő idő:
Adapter Mean Well AC-DC, 60 W, Kimeneti feszültség: 24 Vdc, 2.5 A, , 125x50x31.5 mm(W x H x D) ,kábelhossz 1.8 m