MEAN WELL A301-300-F3
rendelhető
Raktárkészlet: 1 db
MEAN WELL A301-300-F3
12V DC-AC inverter Vin: 10-15 VDC, Vout 230 VAC/50Hz , P: 300 W, 165 x 88 x 74 mm (L x W x H)