Tápegység MEAN WELL ELG-150-36DA-3Y 150W/36V/0-4,17A
-45%
rendelhető
Raktárkészlet: 15 db
Kezdete: 2025.07.18   Vége: 2026.12.31
Akcióból hátralévő idő:
Kimeneti feszültség:
36V
Teljesítmény:
150 W
Felhasználás Jellege :
Áramgenerátoros
Tokozás Jellege:
Fém tokozott
Zavarszűrés:
PFC
Egykimenetes DALI tápegység PFC szűrővel, 93% hatásfok, -40 - +70C hőmérséklet tartomány, Vin: 180-295 VAC, Vout: 36 VDC, P: 150 W, 219 x 63 x 35,5 mm (L x W x H), IP65