Tápegység MEAN WELL ELG-150-24DA-3Y 150W/24V/0-6,25A
rendelhető
Raktárkészlet: 166 db
Kimeneti feszültség:
24V
Teljesítmény:
150 W
Felhasználás Jellege :
Áramgenerátoros
Tokozás Jellege:
Fém tokozott
Zavarszűrés:
PFC
Egykimenetes DALI tápegység PFC szűrővel, 93% hatásfok, -40 - +70C hőmérséklet tartomány, Vin: 180-295 VAC, Vout: 24 VDC, P: 150 W, 219 x 63 x 35,5 mm (L x W x H), IP65