Tápegység MEAN WELL ELG-100-24DA-3Y 96W/24V/0-4A
rendelhető
Raktárkészlet: 132 db
Kimeneti feszültség:
24V
Teljesítmény:
96 W
Felhasználás Jellege :
DALI
Tokozás Jellege:
Fém tokozott
Zavarszűrés:
PFC
Egykimenetes DALI tápegység PFC szűrővel, 93% hatásfok, -40 - +70C hőmérséklet tartomány, Vin: 180-295 VAC, Vout: 24 VDC, P: 96 W, 199 x 65 x 35,5 mm (L x W x H), IP65