Tápegység MEAN WELL RS-35-24 35W/24V/0-1,5A
rendelhető
Raktárkészlet: 49 db
Kimeneti feszültség:
24V
Teljesítmény:
35 W
Tokozás Jellege:
Fém tokozott
Zavarszűrés:
Non PFC
Típus:
RS
Mini egykimenetes kapcsolóüzemű tápegység Vin: 230 VAC, Vout: 24 VDC, P: 35 W (0-1,5A), 99 x 82 x 35 mm (L x W x H)