Tápegység MEAN WELL RS-50-12 50W/12V/0-4,2A
rendelhető
Raktárkészlet: 0 db
Kimeneti feszültség:
12V
Teljesítmény:
50 W
Tokozás Jellege:
Fém tokozott
Zavarszűrés:
Non PFC
Típus:
RS
Mini egykimenetes kapcsolóüzemű tápegység Vin: 230 VAC, Vout: 12 VDC, P: 50 W (0-4,2A), 99 x 97 x 36 mm (L x W x H)